GLASS & CERAMICS / Ceramics / Ceramics 7542409
nr 754 2409
CERAMICS
four parts, China, wear, damages, repaired.
4 delar, Kina
Condition: slitage, skador, lagad
SEK 250
Monday April 23 2012
at 17:07:18
100 kr
200 kr